KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13342121
nr 1334 2121
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 45x32cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:34:38
100 kr
200 kr
250 kr